Budoni

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Budoni si říká o vaši pozornost

Na východním pobřeží italského ostrova Sardinie láká k prožití nezapomenutelné dovolené vyhlášené letovisko Budoni. Díky rychlostní silnici se odsud pohodlně dostanete do správního centra Olbia s mezinárodním letištěm Costa Smeralda. Dalším blízkým větším městem je Siniscola na jihu, metropole Cagliari leží přes 200 kilometrů daleko.

Další blízká rekreační střediska:

Tyrhénské břehy mají své uhrančivé kouzlo

Kraj kolem Budoni je divoký a nespoutaný. Ve vnitrozemí se zvedá pohoří Monte Albo s vrcholem Monte Nieddu vysokým téměř 1 000 metrů a pobřeží Tyrhénského moře je lemováno četnými lagunami, skalnatými útesy a zátokami. V nich se najde dost místa na krásné pláže. Výsledkem je místo ideální pro jedinečnou sportovní či rodinnou dovolenou plnou pohybu a poznání.

U Budoni najdete především dlouhé i dostatečně široké pláže pokryté jemným bílým pískem. Velmi pomalu klesají do vyhřátých, křišťálově čistých mořských vod, proto je Spiaggia di Buddoni ideálním prostorem k hrátkám a koupání vašich dětí, ale i seniorů či neplavců. Některé úseky jsou zcela panenské, na jiných je k dispozici základní vybavení v podobě lehátek a slunečníků. K dalším vyhlášeným plážím se řadí La Cinta, Cala d´Ambra či Cala Brandinchi zvaná „malé Tahiti“.

Kompletně letně na Sardinii

Budoni.jpg

Budoni je poměrně rozsáhlé rekreační středisko přímo u mořských břehů. Nechybí v něm žádná z hlavních služeb jako gastronomické podniky, pošta, potravinové markety, lékárna, bankomat nebo čerpací stanice, rozmístěné zvláště kolem ulice Via Nazionale. Vynikající podnebí nahrává všem milovníkům sportu, kteří si zde vychutnají plavání, potápění, rybolov, jachting, surfování i kiteboarding.

Mimořádně plastická krajina severovýchodní Sardinie nabízí celou řadu nevšedních míst. Vyzkoušejte například:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím