Capo Coda Cavallo

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Capo Coda Cavallo, dovolená pod paprsky středomořského slunce

Na jižním konci slavného Smaragdového pobřeží (Costa Smeralda), pouhých 20 kilometrů od gallurské metropole Olbie, se skrývá maličké letovisko Capo Coda Cavallo, administrativně však již spadající do regionu Baronie. Jeho výjimečnou polohu definuje nevelký, stejnojmenný poloostrov (na kterém leží), členité a romantické pobřeží Tyrhénského moře a z něj vystupující magické ostrovy Molara a především Tavolara. Rychlé spojení celého severovýchodu se zbytkem Sardinie zajišťuje blízká rychlostní silnice SS131, vedoucí až do 250 kilometrů vzdáleného hlavního města Cagliari.

Pláže Capo Coda Cavallo zaujmou každého

Capo-Coda-Cavallo.jpgTak trochu odlehlé rekreační středisko Capo Coda Cavallo vás potěší pěknou přírodou, klidnou atmosférou a řadou příležitostí ke sportu i zábavě. Charakter resortu určují apartmánové a vilové areály, kempy a několik moderních hotelových komplexů. Okolní hornatou krajinu, na jihu stoupající do pohoří Monte Albo, si zamilují všichni milovníci turistiky a aktivně prožitých prázdnin.

Spiaggia di Punta Est hned u Capo Coda Cavallo nabízí perfektní koupání, spoustu soukromí a nádherná panoramata všude kolem. Měří asi 300 metrů a navazují na ní další úseky pobřeží, převážně kamenitého, ovšem ukrývajícího malebné zátočiny jako z pohádky. Za poležení a dovádění v křišťálově čisté vodě však stojí i nepříliš vzdálené pláže Spiaggia di Lastra Ruia, Spiaggia di Salinedda či Spiaggia di Salina Bamba u laguny stejného názvu.

Další rekreační střediska poblíž Capo Coda Cavallo

Zábava a výlety Capo Coda Cavallo

Díky četným ubytovacím zařízením netrpí Capo Coda Cavallo – respektive jeho hosté – nedostatkem stravovacích, nákupních, zábavních ani jiných služeb. Za rozsáhlejším servisem se lze vydat do nedalekého vyhlášeného rekreačního centra San Teodoro. Kromě vodních sportů si můžete užít také cyklistiky, trekingu nebo tenisu. A chcete-li ještě více poznat magii Sardinie, zajeďte se podívat do:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím