Marina di Cardedu

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Marina di Cardedu, dovolená plná bohatých zážitků

Malé letovisko Marina di Cardedu se rozprostírá kolem ústí říčky Fiume Pelau do Tyrhénského moře. Je to na východním pobřeží Sardinie v provincii Ogliastra. Spádová obec Cardedu leží zhruba 4 kilometry ve vnitrozemí poblíž hlavní silnice vedoucí do města Lanusei. Do ostrovní metropole Cagliari se autem dostanete asi za 90 minut.

Seznamte se s plážemi Marina di Cardedu

Marina-di-Cardedu-(1).jpg

Marina di Cardedu představuje volné seskupení apartmánů a hotýlků v mírně zvlněné, zemědělské přímořské krajině. Můžete se tady procházet mezi vinohrady, políčky a ovocnými sady s viditelnými stopami dávné nuraghské kultury a venkovskými domy s kvetoucí textilní produkcí. Klidný charakter oblasti ji předurčuje k prožití pohodové dovolené s dětmi či v kruhu nejbližších přátel.

Hlavní bohatství lokality Marina di Cardedu tvoří více jak 2 kilometry dlouhý písečný pás začínající kamenným molem u Fiume Pelau, kde se nazývá Spiaggia della Marina di Cardedu. Ve své střední části u potoka Riu is Arpas se jmenuje Spiaggia di Museddu a na hornatém jihu se mu říká Spiaggia di Perd'e Pera. Všechny zdejší pláže pokrývá světlý písek promíchaný s oblázky, zvolna se noří do čisté vody a jenom výjimečně disponují přeplněnými úseky s lehátky a slunečníky.

Další rekreační střediska poblíž Marina di Cardedu

50 odstínů zábavy v Marina di Cardedu

Turistika do hor nebo k jeskyni Su Marmuri, cyklistika a vodní sporty (windsurfing, paragliding, potápění) patří v Marina di Cardedu k nejčastějším zábavám aktivních rekreantů. Vděčným cílem návštěv bývá také městečko Cardedu s nabídkou restaurací, barů a obchůdků včetně supermarketu. Na milovníky historie čeká kostel Beata Vergine di Monserrato a pozůstatky středověkého opevnění Torre di Barri. Chcete-li cestovat po ostrově za jeho dalšími památkami, vydejte se do:

  • Castelsarda prohlédnout si starobylý hrad
  • Nory prozkoumat areál punsko-římského archeologického naleziště
  • Barumini užasnout u nejrozsáhlejší nuraghské památka na Sardinii

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Marina di Cardedu

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím