×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Služby
  2. Isla Mujeres a Isla Contoy

Isla Mujeres a Isla Contoy

Náš názor

Plavba katamaránem.

Detailní informace

Popis

Celodenní výlet na dva tropické ostrůvky kousek od Cancúnu. Nejdříve začneme lehkým občerstvením během půlhodinové plavby z Cancúnu na Isla Mujeres. Na Isla Mujeres neboli „Ostrově žen“ budete mít čas na hodinovou procházku, abyste si mohli vychutnat atmosféru tohoto tropického ostrůvku. Pokud se již budete chtít vykoupat, tak můžete na Playa Norte (Severní pláži). Poté poplujeme k ostrovu Isla Contoy. Ostrov je chráněnou přírodní rezervací a je zcela opuštěný. Po cestě si uděláme krátkou zastávku na šnorchlování mezi korálovými útesy.

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 89 USD.
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím