×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Pláže dělají z Kvarneru báječnou prázdninovou lokalitu

Kvarnerské pobřeží měří několik set kilometrů a především díky mnoha ostrovům nabízí takřka nekonečné možnosti při výběru pláží a dalších míst k vodním radovánkám. Začíná na severu mezi vyhlášeným lázeňským letoviskem Opatija a přístavem Rijeka, aby přes další střediska Crikvenica a Selce zamířilo na jihovýchod ke Karlobagu naproti ostrovu Pag. Kvarnerský region zahrnuje i další ostrovy Rab, Krk, Cres a Lošinj.

Kvarner-Jedna-z-mnoha-kouzelnych-plazi-Kvarneru.jpg

Nejvíce pláží je oblázkových, z velké části čistých, dobře vybavených a bezpečných. Svědčí o tom ostatně také fakt, že řada z nich se za svou kvalitu dočkala ocenění prestižní Modrou vlajkou.

Pláže na kvarnerské pevnině

Na kvarnerském vnitrozemském pobřeží si tu svou pláž najde opravdu každý. Mezi středisky Crikvenica a Selce se vedle placené, hrubopísečné Gradske plaže u kolonády nachází také řada menších, úzkých pláží, často s betonovými moly. Klesání do vody je většinou celkem rychlé.

Pláže Lošinj a delfíni

Nejoblíbenější pláží tohoto malebného ostrova je Veli Žal v Sunčane uvale nedaleko letoviska Mali Lošinj. Její popularita vyplývá kromě čistého prostředí také z mírného klesání do vody, což oceňují hlavně rodiče menších dětí. A při troše štěstí spatříte v blankytném Jadranu dovádět delfíny.

Pláže na ostrově Krk

Ostrov Krk se pyšní řadou kamínkových pláží s Modrou vlajkou, důkazem jejich kvality a čistoty. K nejvyhlášenějším se řadí Vela Plaža (u Bašky) a pláž u hotelu Jadran (Njivice), pláže Dunat (u Korniće), Jert (v Pinežici) či Porporela (ve městě Krk). U obcí Čižići a Punat se nachází krásné zátoky s jachetními marinami.

Písečné pláže Rab

Jedinečnost pláže Rajska plaža u letoviska Lopar vyplývá z jejího písečného povrchu a pozvolného klesání do vody. Stejně mírné dno poskytují pláže v zátokách Padova I. až III. u Banjolu.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje