Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000IDR/1,807CZK

* průměrné teploty

Umalas, dovolená ve víru zábavy a relaxace

Oblast Umalas se rozkládá na jihozápadě tohoto indonéského ostrova, asi 3 kilometry od pobřeží Indického oceánu, v průsečíku vyhlášených rekreačních středisek Seminyak, Kerobokan a Canggu. Řadí se tedy do rozsáhlé předměstské zástavby metropole Denpasaru a není z něj daleko ani na mezinárodní letiště Ngurah Rai. Směrem do vnitrozemí se táhnou hustě osídlené roviny, ohraničené majestátními kužely vulkánů Gunung Batukaru (2 276 m n. m.) a Gunung Batur (1 717 m n. m.).

Pláže Umalas lákají od rána do večera

Umalas.jpgVýtečná poloha Umalasu vytváří dobrý předpoklad ke snadné cestě do hlavního města, na letiště, k moři i za největšími atrakcemi Bali. Množství vodních kanálů a rýžových políček doplňuje vysázená tropická vegetace stínící četné ubytovací komplexy. Na příjemnou dovolenou se sem můžou těšit všichni milovníci pohodové atmosféry, wellness aktivit a bohatého turistického servisu Nedaleko od Umalasu najdete několik velice pěkných pláží vábících k odpočinku i rozmanitým sportovním aktivitám. Většinou je oddělují ústí zavlažovacích kanálů, jejich povrch tvoří tmavý lávový písek a u hotelových resortů nechybějí lehátka se slunečníky. K vyhlášeným plážím se řadí například Nelayan Beach, rozlehlá Petitenget Beach nebo Berawa Beach.

Další rekreační střediska poblíž Umalasu

Zábava Umalas nezná hranic

Na toulkách Umalasem a jeho nejbližším okolím narazíte na řadu zábavních zařízení v čele s akvaparky Taman Segara Madu a Splash Waterpark Bali, 3D muzeem či uměleckou galerií Purpa Fine Art. Na sportovce čeká pestrá paleta pohybových aktivit jako surfování, potápění a šnorchlování, tenis a cyklistika. Zdejší infrastruktura zahrnuje restaurace a kavárny, tržiště a obchody, autopůjčovny a čerpací stanice, lékárnu a zdravotní středisko, parky a vyhlídková místa.

Kdo rád poznává exotické lokality, neměl by na Bali vynechat atrakce jako:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Umalas

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.