Ungasan

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000IDR/1,807CZK

* průměrné teploty

Ungasan, dovolená jako v bavlnce

Mezi nejluxusnější rekreační střediska Bali se počítá i doposud nepříliš známý Ungasan. Nachází se na jihu poloostrova Nusa Dua mezi lokalitami Pecatu a Kutuh. Mezinárodní letiště Ngurah Rai se rozkládá za severně navazujícím letoviskem Jimbaran asi 15 kilometrů daleko. Pod dálnici překonávající záliv Benoa se rychle dostanete do pulsující metropole Denpasaru.

Pláže Ungasan fascinují množstvím i pestrostí

Výjimečnosti Ungasanu výrazně napomáhá jedinečná krajina v jeho okolí. Břehy Indického oceánu tady vytvářejí zhruba 50 metrů vysokou bariéru porůstající tropickou vegetací, ovšem dostatek místa se tady najde i pro krásné písečné pláže. Kousek od pobřeží vzniká pás komfortních ubytovacích komplexů a vilových resortů, z nichž je blízko do moře i za zábavou ve městě. Přibližně 6 kilometrů dlouhé pobřeží táhnoucí se pod Ungasanem ukrývá množství středně velkých pláží a úchvatných vyhlídek, vyhledávaných během východu i západu slunce. K nejvyhledávanějším se řadí Dreamland Beach v písečném ústí vyschlé řeky, Melasti Beach u stometrového náspu do vody, maličká Topan Beach nebo Green Bowl Beach pod chrámem Pura Batu Pageh.

Další rekreační střediska poblíž Ungasanu

Zábava Ungasan zaujme každého

Ungasan.jpgDovolenou v Ungasanu můžete pojmout vyloženě relaxačně – opalováním a plaváním, procházkami exotickým okolím, návštěvou náboženských svatyň, restaurací a wellness zařízení, ale také velice aktivně. Nabídka zahrnuje akvapark Nirmala, sportoviště, nákupy na trzích a několik golfových hřišť. Nechybí základní infrastruktura v podobě obchodů, lékáren, bankomatů a pošty. Pro milovníky cestování máme pár tipů na nejznámější atrakce Bali:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Ungasan

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.