Carvoeiro

Mapa

Podrobné informace

  • 22 - 26 °C červenec / srpen *
  • 19 - 20 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Carvoeiro, čistá prázdninová esence z Algarve

Jako většina míst v Algarve, i Carvoeiro bylo původně malou rybářskou vesničkou, kterou však překotný rozvoj turistického ruchu v poslední době přetvořil v moderní letovisko. Ze západu ho ohraničuje ústí řeky Rio Arade (na jehož druhém břehu se rozkládá rušné Portimao), z východní strany nejblíže leží rekreační středisko Armacao de Pera. Na severu, za pásmem vinohradů a golfových resortů, vedou dálnice a železnice, mířící k 60 kilometrů vzdálenému letišti u města Faro.

Podlehněte kouzlu pláží Carvoeira u Atlantiku

Carvoeiro se v podstatě rovná seskupení několika vilových čtvrtí (Mato Serrao, Gramacho, Vale de Covo), mezi nimiž se rozprostírají komfortní hotelové komplexy a svěží přímořská vegetace. Příjemné klima, klidná atmosféra, výtečná infrastruktura a dostatek příležitostí k různým aktivitám z něj dělají pohodový resort pro celou rodinu.

I největší zdejší pláž Praia de Carvoeiro, z níž vede dvojice hlavních městských bulvárů Rua do Barranco a Rua dos Pescadores, se tísní mezi strmými útesy a skýtá ideální prostor pro nerušený odpočinek u moře. Pobřežní skaliska v této části Portugalska jsou skutečně kouzelná a mezi jejich rozmanitými tvary se ukrývají další pláže Paraíso, Caneiros, Benagil či Dora Redruelo.

Další rekreační střediska poblíž Carvoeira

V Carvoeiru se budete bavit celý den

Carvoeiro.jpgV Carvoeiru si dozajista vyberete z bohaté nabídky restaurací a barů, obchůdků a dalších podniků. V dobré dosažitelnosti jsou pošta, lékárna a minimarkety. Kousek odsud se ve vnitrozemí nachází městečko Lagoa se zdravotnickou službou, supermarkety a další vybaveností. Na jeho okraji funguje velký akvapark Slide & Splash, který nadchne všechny věkové kategorie.

Další tipy na zábavu v okolí Carvoeira:

  • Středověké památky v Silves
  • Vodní svět Aqualand
  • Přímořská rezervace Ria Formosa
  • Rozlehlý zábavní park ZooMarine

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Carvoeiro

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím