Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Božská dovolená v Řecku

Pohostinné Řecko patří mezi nejoblíbenější destinace pro letní dovolenou u moře. Najdete tu místa uchráněná od masové turistiky i moderní luxusní hotely pro nejnáročnější. Máme pro vás spoustu pobytových zájezdů do Řecka letecky - můžete se s námi vydat na dovolenou na celou řadu krásných řeckých ostrovů jako na Santorini, Korfu, Zakynthos, Kos, Karpathos nebo na Samos.

V Řecku najdete pěkné pláže, které se řadí mezi nejkrásnější ve Středomoří i na celém světě. A počasí? O to se bát nemusíte, vždyť slunce tady svítí více než 300 dní v roce!

Dovolená v Řecku

Užijte si prázdniny plné řeckých památek a specialit

Dovolená v Řecku však nemusí být jen o opalování a koupání v moři. Ukrývá se zde tolik zajímavých míst, že za celý pobyt je velmi pravděpodobně nestihnete navštívit všechna. Rozhodně by byla škoda nevidět během dovolené v Řecku alespoň některé z proslulých antických památek v čele s Olympií a Kolosem rhodským.

Po náročném dni není nic příjemnějšího než procházka malebnými uličkami. Zavítejte do řecké taverny, v níž je rozkoš zaposlouchat se do řecké hudby a vychutnávat si vynikající řeckou kuchyni.

Kam na dovolenou v Řecku? Dáme vám tip na nejlepší ostrovy

Každý z regionů Řecka nabízí jiná lákadla. Na Rhodu se nachází rozsáhlá zábavná zóna Faliraki v čele s akvaparkem a údolí motýlů Petaloudes. K perlám Kréty patří pozůstatky tajemné mínojské civilizace či klášter Arkadi. Podobně by se dalo s tipy na ostrovy pro vaši dovolenou v Řecku dlouho pokračovat.

Zajistěte si kvalitní ubytování v Řecku za skvělou cenu

Jsme odborníci na Řecko - vyberte si z naší široké palety pobytových zájezdů do Řecka. Zajímá-li vás cenově výhodná nabídka, podívejte se na přehled Last minute Řecko. Naše zájezdy do Řecka patří mezi nejoblíbenější a cenově nejvýhodnější. Pořiďte si leteckou dovolenou od předního specialisty na Řecko!

Tipy na nejlepší dovolenou v Řecku

All inclusive | First minute | Last minute | Poznávací zájezdy

Inspirace před zájezdem do Řecka na blogu

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Řecko