Zažijte pravé Mexiko

Novinka Puerto Vallarta! Luxusní resorty na prahu autentického Mexika

Přímým letem kousek od hotelu
Pláže krásné jako v Karibiku
Originální tequila a mexická kuchyně
Autentické Mexiko pár kroků od hotelu
Velryby a delfíni na dohled hotelu

To musíte vidět

Autentický mexický životAutentický mexický život

Pestrobarevné trhy, obchody překypující mexickým zbožím, bary nalévající originální tequilu a restaurace vonící mexickými specialitami – v Puerto Vallarta zažijete opravdové Mexiko. Jen kousek od hotelu a s jistotou bezpečné lokality. Udělejte si procházku po pobřežní promenádě Malecón nebo se zatoulejte do centrálních uliček Vallarty s jedinečnou atmosférou. Takhle voní skutečné Mexiko!
Ukázkové pláže čisté jako nikdeUkázkové pláže čisté jako nikde

Pacifické pobřeží v okolí Puerto Vallarta ukrývá pláže s nazlátlým jemným pískem omývané tyrkysovými vodami Tichého oceánu. Navíc bez řas a davů turistů. Tady jsou pláže minimálně stejně nádherné jako v Karibiku. Zabořte nohy do hebkého písku, nadechněte se vůně mořské soli a pozorujte krásu oceánu, který se rozprostírá přímo před vámi.
Velryby a delfíni za oknemVelryby a delfíni za oknem

Pokoj s výhledem na oceán, v jehož vodách dovádí hejna velryb a delfínů. Zní to jako sen? V Puerto Vallarta jde o skutečnost. A když vám fantastický výhled z balkonu nebude stačit, můžete si na delfíny doslova „sáhnout“ během plavby lodí. Díky průzračné hladině oceánu tu nebudete vědět, jaké krásy mořského světa pozorovat dřív.
 
Město, kde se zrodila tequilaMísto, kde se zrodila tequila

Kolébka mexické tequily láká turisty z celého světa na ochutnávku desítek druhů této originální pálenky z agáve. Vypravte se na výlet do jedné z místních destilérek a okuste, „jak píše“ pravá tequila, které zdejší kraj vděčí za zápis na seznam světového dědictví UNESCO. A co by to bylo za pití tequily bez ochutnávky mexické kuchyně? Tacos, burritos, enchiladas, fajitas… Ty nejlepší pikantní speciality vyzkoušíte jedině ve skutečném Mexiku!
Magické vesničky s indiánskou historiíMagické vesničky s indiánskou historií

Zapomenuté mexické vesničky, kde se zastavil čas, ukrývají poklady starých indiánských kultur v liduprázdné tropické krajině. Stačí je jen objevit. Dejte si na chvíli pauzu od relaxace na pláži a městského života a zažijte kouzlo minulosti v mexických magických vesničkách. Nebo se vydejte na delší výlet až do světoznámé Tuly s pyramidami starých Toltéků.
DovolenáDovolená v koloniálních kulisách

Vůně historie a času slavných námořních výprav na vás dýchne v Guadalajaře – druhém největším mexickém městě na dosah Puerto Vallarta. Sombrero, hudba mariachi, rodeo, za to vše Mexiko vděčí právě Guadalajaře. Objevte město, které je strážcem staré tváře Mexika a zároveň obrazem nové. Pro milovníky historie nabízíme možnost kombinace městské dovolené plné poznání s pobytem na pláži.

Hotely na prahu autentického Mexika

Načítám...

Vaše další dovolená čeká v Puerto Vallarta

Pikantní jako chilli, řízná jako tequila a lahodná jako čokoláda, taková je dovolená v Puerto Vallarta. Odvažte se a ochutnejte skutečné Mexiko!

Z Mexika se lidé vracejí s hlavou plnou nezapomenutelných dojmů a s úsměvem od ucha k uchu. Obrovská země nádherných pláží, mayských památek, fantastické přírody a svérázné kuchyně nadchne cestovatele toužící po dobrodružství i zamilované páry a rodiny s dětmi hledající dovolenou s jedinečnými zážitky. Puerto Vallarta k tomu všemu nabízí ještě něco navíc. Něco, co jinde v Mexiku nenajdete. Blízkost skutečného Mexika, které s výjimkou luxusu zdejších hotelů není přizpůsobené masovému turismu. Právě tady poznáte opravdové Mexiko a okusíte život, před kterým blednou i nejexotičtější kouty světa
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta
Puerto Vallarta

Prozkoumejte pravé Mexiko