La Antilla

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

La Antilla, dovolená naplněná klidem a pohodou

Na jihozápadě Španělska, asi 15 km od hranic s Portugalskem, 40 km od provinčního centra Huelva a 135 km od mezinárodního letiště v Seville, leží soubor tří pěkných turistických středisek. Nejvýchodnější z nich je La Antilla, další dvě jsou Islantilla a Urbasur. Jejich nejbližšími sousedy jsou Isla Cristina a El Rompido, severovýchodně leží městečka Lepe a Cartaya s akvaparkem. Mezi nimi protéká řeka Rio Piedras, jejíž ústí do Atlantiku ukončuje pláže La Antillly na východě.

Další blízká rekreační střediska:

La Antilla a její plážový ráj

Jedná se sice o malé letovisko, ale společně se sousedními středisky láká La Antilla v letních měsících houfy rekreantů, převážně Španělů. Původní rybářská víska se za poslední desetiletí změnila k nepoznání, stále však jde ve srovnání s prudce se rozvíjející Islantillou o mnohem klidnější lokalitu. Příznivci plážové dovolené včetně rodin s dětmi si tady rozhodně přijdou na své.

Celé pobřeží střediska tvoří ohromná pláž Playa de La Antilla dlouhá skoro 3 km a široká často přes 100 m. Oběma směry na ni plynule navazují další písečné úseky pobřeží tvořící souvislý, 20 km dlouhý plážový pás. V místech u hotelové zástavby nechybí slunečníky, lehátka, restaurace a široká nabídka vodních sportů v čele s windsurfingem.

Vítejte v báječné krajině kolem La Antilly

La-Antilla.jpgInfrastruktura letoviska překypuje obchody, gastronomickými podniky (např. Macha La Antilla), množstvím služeb (lékárna, banka) a parků. V severní části vyrostl obchodní dům Supermercado. Okolí La Antilly, díky řekám Rio Piedras a Guardiana bohaté na vodu a tedy i bujnou přírodu, láká ke spoustě zajímavých výletů. Značená stezka vede do blízké Isla Cristiny, nechybí golfový resort Islantilla Golf Club.

Inspirujte se k dalším výpravám z La Antilly:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - La Antilla

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.