Holguín: splňte si karibský sen!

Turisté z celého světa milují Holguín.
Zamilujte si ho na dovolené i vy!

  1. Fischer.cz
  2. Kuba - Holguín
TOP pláže a křišťálové moře
Možnost pohodlí v business class
Autentická karibská příroda
Jistota slunce a vyhřátého moře
Přímý let z Prahy do Karibiku

To musíte vidět


Santiago de Cuba: autentická Kuba

Santiago de Cuba: autentická Kuba

Pulzující, vášnivé a zcela jedinečné. Santiago de Cuba je místo, kde to žije. Kubánské hlavní město kultury okouzluje svou krásou, historií a hlavně afro-karibskou atmosférou. Ani největší, ani první založené, ani hlavní… Druhé největší město Kuby je pro mnohé oblíbenější než samotná Havana. Objevte pozoruhodné Santiago de Cuba s jeho koloniální krásou a nadchněte se poznáním pravé Kuby!

Nejlepší rum a doutníky planety

Nejlepší rum a doutníky planety

Tak jako patří ke Karibiku úchvatné pláže, tak k samotné Kubě patří kromě toho i doutníky a rum. Milovníci rumu se ocitnou ve skutečném rumovém nebi a těm, kterým populární alkoholový mok zatím nic neříká, po dovolené na Kubě rozhodně bude. Čistý nebo v osvěžujících koktejlech jako je mojito, piña colada, daiquiri a cuba libre můžete vyzkoušet pravý kubánský rum nejen ve zdejších palírnách. A co teprve doutníky! Kvalitní ručně vyráběné „cigars“ seženete v továrnách při tabákových plantážích i v obchodech po celé Kubě.

Delfíní show a koupání

Delfíní show a koupání

Říká se o nich, že to jsou nejchytřejší zvířata na světě. I to je důvod, proč se s delfíny můžete mazlit, hrát si, plavat či "tančit". Slavné kubánské Delfinario vytvořilo pro delfíny (a lachtany) mořské ohrady v ekologické rezervaci přírodního parku Bahia de Naranjo, kam můžete vyrazit na výlet lodí či katamaránem a obdivovat tyto úžasné mořské savce v přirozeném prostředí nejen během různých vystoupení. Zažijte unikátní koupání s delfíny, které si užijete vy i oni.
 

Vodopády a další krásy karibské přírody

Vodopády a další krásy karibské přírody

Jedny z nejvyšších vodopádů na Kubě s převýšením 85 a 127 metrů (Salto del Guayabo), procházka tropickým pralesem plným orchidejí a pestrobarevných "papoušků“, nádherné pláže – to vše můžete zažít během jediného výletu na Kubě. V horském masivu Nipe Sagua Baracoa na svazích národního parku Mensura Piloto se kromě úchvatných vodopádů ukrývá na 300 endemických druhů kubánské flóry. Projeďte se džípem a objevte čistou nádheru karibské přírody.

Leťte v komfortu business class

Když na dovolenou do Holguínu, tak ve velkém stylu. Dopřejte si během přímého letu luxus business class v moderním letounu Airbus A330-300. Ať vaše dovolená stojí za to od první až do poslední minuty.

Tady můžete prožít vaši dovolenou

Načítám...

Objevte všechny krásy Holguínu

Holguín pláž
Cayo Jutias
Holguin zátoka
Santiago De Cuba
Hudebník, Kuba
Cayo Santa María
Město Holguín
Kubánská žena
Holguín pobřeží

Holguín: zapíchněte špendlík na jediné správné místo mapy