Kerobokan

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000IDR/1,807CZK

* průměrné teploty

Kerobokan, dovolená kterou si zamilujete

Za předměstí balijské metropole Denpasaru lze považovat obec Kerobokan na jihozápadě ostrova. Opačným směrem od hlavního města se táhne pobřeží Indického oceánu, ke kterému přiléhají i dvě sousední letoviska Canggu a Seminyak. Po rušné ulici Raya Kerobokan se lze na pár desítek minut (v závislosti na hustotě dopravy) dostat na mezinárodní letiště Ngurah Rai.

Pláže Kerobokan udivují velikostí i čistotou

Rozlehlé středisko Kerobokan, tvořené obrovským množstvím uliček s hustě nastavěnými domy, zasahuje několik kilometrů hluboko do vnitrozemí Bali. Okolní plochou krajinou protékají četné říčky, přinášející vláhu ze svahů vulkanických kuželů Gunung Batukaru či Gunung Pohen. Dovolenou si tady užijí především milovníci pohodlí, zázemí většího města a kompletního turistického servisu. Ke Kerobokanu patří mnohakilometrové, široké pláže navazující na vedlejší rekreační resorty. Pokrývá je zlatavý, jemný písek a díky pozvolnému vstupu do vody si je oblíbily rodiny s dětmi. Přiléhají k nim jednotlivé hotelové komplexy, proto nabízejí lehátka se slunečníky, pravidelný úklid a širokou škálu občerstvovacích provozů i vodních sportů v čele se surfováním a potápěním.

Další rekreační střediska poblíž Kerobokanu

Vybavení Kerobokanu a možnosti zábavy

Vlna.jpgNepřeberně barů, kaváren a restaurací všech kuchyní doplňují v Kerobokanu obchody, supermarkety a jiné příležitosti nakupování. Nabídka služeb zahrnuje autopůjčovny, kosmetické nebo tetovací salóny, prodejny a půjčovny sportovních potřeb, poštu, lékárnu i zdravotní středisko. V blízkém okolí fungují akvaparky Taman Segara Madu a Splash Waterpark Bali, 3D muzeum v Kutě či umělecká galerie Purpa Fine Art.

Využijte pobytu na Bali a navštivte též největší atrakce ostrova. Patří k nim zejména:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Kerobokan

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím