Vale do Lobo

Mapa

Podrobné informace

  • 22 - 26 °C červenec / srpen *
  • 19 - 20 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Vale do Lobo, dovolená dávající vale nicnedělání

Turistický resort Vale do Lobo se rozkládá v centrální části Algarve mezi význačným letoviskem Quarteira (na západě) a golfovým rájem Quinta do Lago (na východě). Přiléhá těsně ke břehům Atlantského oceánu, zhruba 6 kilometrů směrem do vnitrozemí leží městečko Almansil. Do regionální metropole Faro s mezinárodním letištěm to je s využitím rychlostní silnice IC4 asi 20 minut jízdy.

Dlouhé a široké pláže Vale do Lobo

Vale-do-Lobo.jpgStejně jako všude v okolí, i ve slunečném Vale do Lobo se hraje především golf. Tomuto sportu se přizpůsobila celková zdejší infrastruktura, která zároveň těží z výtečné polohy přímo u krásných písečných pláží. Středisko, tvořené apartmánovými komplexy a luxusními hotely, zaujme především milovníky sportovních aktivit, procházek svěží, zelenou krajinou a výletů za četnými návštěvnickými atrakcemi.

Ve Vale do Lobo vás čeká takřka nekonečná záplava písku táhnoucí se od nevelké laguny na severozápadě až k hranicím přírodního parku Ria Formosa na jihovýchodě. Pláže v uvedeném směru se jmenují Praia do Almargem, Praia de Loulé Velho, Praia do Trafal, Praia de Vale do Lobo, Praia do Garrao Poente, Praia do Garrao Nascente a Praia do Ancao. Celý pás svou délkou 6 kilometrů zajišťuje soukromí všem rekreantům, lehátka se slunečníky na řadě míst poskytují dostatečný komfort. Romantický ráz atlantských břehů podtrhují četné útesy, porostlé bujnou vegetací.

Další rekreační střediska poblíž Vale do Lobo

Co dělat ve Vale do Lobo

Přestože základní služby (gastronomie, butiky, bankomaty) zajišťují hlavně jednotlivé ubytovací areály, najdete tady také nezávisle fungující bary, autopůjčovny, obchody, diskotéky a jiné vybavení. Kdo do Vale do Lobo přijel za pohybem, jistě si kromě golfu vybere z pestré palety vodních i suchozemských sportů (tenis, minigolf, plavání, kopaná). Sousední rušná Quarteira zaručuje další možnosti kulturních, poznávacích a zábavních činností včetně originálního Gipsy marketu.

Mimo to jste vítaní i na řadě dalších zajímavých míst jako:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Vale do Lobo

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím