Podrobné informace

  • 22 - 26 °C červenec / srpen *
  • 19 - 20 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Falésia, dovolená u pláže a ještě mnohem více

Jedním z menších letovisek, rozložených podél břehů Atlantiku v Algarve, je i příjemná Falésia. Na svém západním okraji zvolna přechází do Olhos de Agua, na východním ji od jiného význačného střediska Quarteira odděluje velká jachetní marina. Z letiště Faro se sem dopravíte za půl hodiny.

Poznejte legendární pláž Falésia

Nádherné pobřeží lákající k odpočinku, všudypřítomný klid a spousta sportovních příležitostí, to jsou hlavní atributy rekreačního centra Falésia. Chcete-li pohodu a ničím nerušený šum Atlantiku, jste tady rozhodně správně, hledáte-li bohatý společenský život včetně nočních hodin, vydejte se spíše do sousední Albufeiry.

Krása písečné pláže Praia de Falésia je vyhlášená po celém Portugalsku. Na jedinečnosti jí přidávají načervenalé, příkré skály, lemující ji po celé délce takřka 5 kilometrů. Přístup k ní většinou vede po kamenných schodech, k dispozici jsou i lehátka, slunečníky, občerstvení a toalety. Za samozřejmost lze považovat širokou nabídku vodních sportů.

Další rekreační střediska poblíž Falésie

Vše pro milovníky golfu a jiná zábava ve Falésii

Falesia.jpgVe Falésii najdete vše, co je třeba k prožití báječné letní dovolené. Středobod zdejšího života tvoří vyhlášené golfové hřiště Pine Cliffs, zklamáni ovšem nebudou ani příznivci tenisu, plavání a dalších aktivit. Nechybí obchůdky, pizzerie a hospůdky. Kromě toho můžete vyrazit do okolí za další zábavou a atrakcemi, zahrnující:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Falésia

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.