Paleros

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Paleros, dovolená v letním ráji

Okouzlující letovisko Paleros (Palairos) se rozkládá kolem stejnojmenného městečka na západním pobřeží kontinentálního Řecka. Od břehů ostrova Lefkada ho vzdušnou čarou dělí zhruba 13 kilometrů, po klikatých silničkách je to ještě mnohem více. Dobrá vybavenost, čarokrásné Jónské moře a dostatek turistických cílů předurčuje Paleros k prožití báječné letní dovolené.

Paleros a jeho pěkné pláže

Solidní zázemí Palerosu ocení hlavně rodiny s dětmi. Atraktivní pobyt tady však prožijí i zájemci o sport, poznávání tradiční řecké kultury, milovníci romantických procházek a zkrátka nepřijdou ani zájemci o dobré řecké jídlo a pití.

Paleros nabízí návštěvníkům krásné oblázkové pláže. Mořské dno se svažuje pozvolna, proto pobřeží vytváří ideální podmínky i pro nejmenší návštěvníky, seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Vybavení pláží je na potřebné úrovni, v mnoha úsecích nechybí lehátka, slunečníky, převlékárny, toalety či sprchy.

Další rekreační střediska poblíž Palerosu

Paleros a zábava

Paleros.jpgVaše chuťové buňky si v Palerosu přijdou na své v několika restauracích a tradičních řeckých tavernách jako New Mill nebo Senso Mare. Kromě plavání v průzračné vodě si můžete užít celé řady vodních sportů včetně surfování, potápění a jízdy na člunu. Nezapomeňte také navštívit tato místa:

  • Rozlehlou paleroskou loděnici
  • Kostel Agios Athanasios
  • Krásné jezero Limni Voulkaria
  • Pamětihodnosti metropole Lefkady

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Paleros

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím