Cala Ginepro

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Ginepro, dovolená pro každého

Malý resort Cala Ginepro se ukrývá na východním pobřeží Sardinie poblíž populárního letoviska Orosei. Na severní straně ho vymezuje laguna Stagno Sa Curcurica, na jihu ústí říčky Riu sos Alinos. Směrem do vnitrozemí se zvolna zvedá pohoří Monte Albo s vrcholem Punta Catirina (1 127 m n. m.). Letiště v Olbii se nachází asi 70 kilometrů daleko, metropole Cagliari na opačné straně ostrova je třikrát vzdálenější.

Vyzkoušejte magii pláží v Cala Ginepro

Cala-Ginepro.jpgJemný půvab Cala Ginepro vytvářejí romantické břehy Tyrhénského moře a půvabná, zvlněná krajina plná zemědělských políček a olivových sadů. Letovisko tvoří několik ubytovacích areálů v lokalitě Cala Liberotto, apartmánové čtvrtě a kempy. Oblast zaujme především zájemce o klidné prožití prázdnin a pestré možnosti pohybových aktivit.

Pláž Spiaggia di Cala Ginepro vás jedním slovem nadchne. Celkově dosahuje (včetně břehů kamenitého poloostrůvku) délky přibližně 2 kilometry. I její zbývající úseky kombinují písečný povrch s oblázky a s většími balvany, tu a tam trčícími z křišťálově čisté vody. Komfort rekreantů dotvářejí slunečníky, lehátka, dozor plavčíka a další služby – v létě zde často bývá skutečně plno. Kdo ocení více soukromí, měl by vyzkoušet odlehlejší, bělostnou pláž Spiaggia sa Curcurica.

Další rekreační střediska poblíž Cala Ginepro

Sport, příroda, restaurace, to je zábava v Cala Ginepro

Přestože Cala Ginepro není typickým městečkem, najdete zde řadu restaurací nabízejících vynikající italskou kuchyni, několik obchůdků a noční klub. Pro větší nákupy stačí zajít do sousedního Sos Alinos. Sportovní nabídka zahrnuje vodní aktivity, tenisové kurty, půjčovny sportovního vybavení včetně bicyklů a jezdecký klub Escursioni a Cavallo. Milovníci přírody by neměli vynechat rezervaci Cantiere Forestale Biderosa kolem pahorku stejného jména. A kam se ještě vypravit po Sardinii? Podívejte se:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cala Ginepro

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím