Kolokotroni

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kolokotroni, dovolená ve městě i u pláže

Kolokotroni je část města kolem stejnojmenné ulice na východě metropole Rhodu. Propojuje parky pod historickými hradbami starého města s pobřežní ulicí Australias. Přístup ke Středozemnímu moři na severu a východě rozděluje velké molo přístavu Acandia. Mezinárodní letiště Diagoras se nachází asi 15 kilometrů daleko.

Kromě památek oplývá okolí Kolokotroni i spoustou pláží

Ulice, táhnoucí se blízko centra, tvoří obytnou a zároveň rušnou část města s mnoha ubytovacími objekty. Dovolenou v Kolokotroni nejvíce ocení milovníci nočního života, architektury a pamětihodností. Samozřejmostí je kompletní infrastruktura, těsná blízkost přístavu potěší všechny, kdo chtějí využívat plavby jachtou či lodí na výlety.

Přestože se blízko ulice Kolokotroni nacházejí přístaviště, vklínila se mezi ně asi 250 metrů dlouhá městská pláž. Na severním výběžku ostrova, zhruba ve vzdálenosti 2 kilometrů, se táhne 600metrová pláž Elli Beach (s promenádou plnou taveren a obchůdků) a ještě třikrát delší Windy Beach (už názvem avizující výskyt větru a vln). Obě jsou kompletně vybaveny půjčovnami plážových potřeb a množstvím stravovacích zařízení.

Další rekreační střediska poblíž Kolokotroni

Ubytování na Kolokotroni a možnosti zábavy

Kolokotroni.jpgVe městě Rhodos můžete strávit spoustu času a pořád budete mít co obdivovat. Od konce ulice Kolokotroni je to do historického jádra jen 100 metrů, proto si každý den během procházek vychutnáte celou řadu památek, parků a dalších zajímavých míst. Na přístavním molu navazujícím na staré město se vypíná pevnost St. Nicholaos a staré větrné mlýny. Přímo v ulici Kolokotroni vyzkoušejte restauraci Titanii s kvalitním občerstvením za rozumnou cenu. Kam se ještě vypravit během prázdnin na Rhodu?

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Kolokotroni

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.