1. Fischer.cz
  2. Zelený kaňon (přehrada Oymapinar)

Zelený kaňon (přehrada Oymapinar)

Náš názor

Čeká vás úchvatná plavba zelenými vodami kaňonu mezi masami pohoří Taurus, kde vás bude doprovázet horské sluníčko.

Detailní informace

Popis

Zelený kaňon leží na řece Manavgat, která pramení v pohoří Taurus a vlévá se do Středozemního moře. Tvoří jej dva kaňony zelené barvy, což je způsobeno smaragdovým zabarvením horniny. Trasa povede k městu Manavgat, pak se z hlavní cesty odbočí do hor a po kamenité cestě se dostanete až k bráně přírodního parku, kde spatříte krásný kamenný akvadukt, následuje plavba lodí. Po dobu plavby se budete kochat nádherou tohoto místa, spatříte podzemní prameny a neošidíme vás ani o dvě zastávky na koupání v této čisté, průzračné vodě. Cena zahrnuje: oběd v restauraci (na výběr tři druhy pokrmů).

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 55 eur
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby