Karaburun

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Karaburun, optimálně prožitá dovolená ve Středomoří

Rekreační zóna Karaburun se rozprostírá podél břehů Středozemního moře na jihu Turecka, ve východní části slavné Turecké riviéry. Z jedné strany ji ohraničuje velké letovisko Okurcalar, z druhé, západní, ústí řeky Ulugüney Cayi. Hotelové komplexy lemuje rychlostní komunikace mezi Alanyí a Antalyí, na mořské břehy navazuje široká pláž.

Lákadla pláží u Karaburunu

Pro Karaburun jsou typické rozlehlé hotelové komplexy, předhánějící se rozsahem, kvalitou i originalitou svých služeb. Pokud chcete prožít dovolenou na jednom místě, v rámci jednoho ubytovacího areálu a jenom sem tam vyrazit na výlet za nějakou zajímavou turistickou atrakcí, hodí se tato oblast přesně pro vás.

Všechny pláže v Karaburunu jsou dlouhé, široké a písečné. Rozdělují se na úseky náležející jednotlivým hotelům, které zajišťují příslušný servis. Služby většinou zahrnují lehátka, slunečníky, mola pro opalování i lepší přístup do vody, občerstvovací bary a nabídku vodních sportů a dalších aktivit.

Další rekreační střediska poblíž Karaburunu

Co dělat a kam vystrčit nos během pobytu v Karaburunu

Pobrezi-u-Karaburunu.jpg

Oddechový areál Karaburun závisí v rozsahu a pestrosti vybavení i zábavy na možnostech hotelů. Vzhledem k tomu, že zde byly vystavěny rozsáhlé, moderní ubytovací zařízení, nudit se a strádat tady však rozhodně nebudete, právě naopak – k hotelu Water Park například patří ohromný akvapark. Supermarkety, obchody a restaurace stojí především podél silnice dálničního typu. Byla by však rozhodně škoda, zůstat celou dovolenou pouze na hotelu. Za návštěvu totiž stojí i:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Karaburun

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.