×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Služby
  2. Efes

Efes

Náš názor

Navštivte jedno z nejzachovalejších antických měst, jeden ze sedmi divů světa!

Detailní informace

Popis

Efes neboli Efesos se nachází na západním pobřeží Turecka asi 175 km od Bodrumu. První zmínky o městě pocházejí z 2. tisíciletí před Kristem. Nalezneme zde zbytky velkého amfiteátru pro 20 tisíc diváků, nádhernou přední fasádu Celsovy knihovny, pozůstatky slavného Artemidina chrámu, jednoho ze sedmi divů světa, i římské latríny, určené tehdy pouze mužům. Program: Výlet začíná ráno kolem půl osmé, posnídáte cestou. Po příjezdu do Efesu následuje prohlídka pozůstatků antického města a oběd. Nakonec zavítáte do starobylé vesnice Sirince, kde budete mít možnost ochutnat místní lahodné víno. Návrat kolem 20. hodiny.

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 65 eur.
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím