×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Služby
  2. Město Alanya & řeka Dimcay

Město Alanya & řeka Dimcay

Náš názor

Nechte se okouzlit krásou města Alanya a řekou Dimcay.

Detailní informace

Popis

Na úvod vás zavedeme na Červenou věž, odkud budete mít celou Alanyi jako na dlani. Následně vás vezmeme do místního zlatnictví, kde vám budou oči přecházet při pohledu na um místních šperkařů. Poté již zvolna zamíříme k řece Dimcay. U vody si budete moct odpočinout a samozřejmě se i vykoupat. Zde pro vás bude také připraven chutný oběd. Odpoledne společně zavítáme k pohádkovému přístavu v Alanyi, odkud vzápětí vyplujeme na okružní plavbu podél pobřeží. Z paluby krásně uvidíte loděnice, slavnou Kleopatřinu pláž i pirátskou jeskyni a jeskyni milenců. V rámci výletu navštívíte ještě obchod s čistě přírodními produkty a ukázkou aromaterapie. V ceně: vstup, oběd (nápoje extra), český průvodce, transfer.

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 32 eur
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím