1. Fischer.cz
  2. Turecko

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Turecko, dovolená jedna báseň

Proč se dovolená v Turecku stále těší velké oblibě? Zájezdy na Tureckou riviéru či Egejskou riviéru jsou hlavně o moři, perfektním servisu, programech all inclusive, vynikající turecké kuchyni, lázních hammam a samozřejmě nákupech. Večery na dovolené v Turecku lákají k procházkám, tanci i nočnímu vyžití.

Celé Turecko zaplňují úchvatné starověké památky. Mezi nejznámější z nich patří město Aspendos založené věštcem Mopsem, Efes s legendárním Artemidiným chrámem a samozřejmě bájná Trója. Neláká vás na dovolené spatřit alespoň ty nejvyhlášenější z nich?

Dovolená v Turecku

Vyberte si ideální místo na vaše prázdniny v Turecku

Pokud byste z Turecka během vaší dovolené rádi poznali víc, máte možnost navštívit celou řadu zajímavých míst. Kromě památek z antického období stojí za vidění i nádherná příroda, smaragdová řeka, kobercárna a mnohé další atrakce.

K nejoblíbenějším tureckým letoviskům se řadí Konakli, Side, Kemer nebo Alanya na jihu a Bitez, Gümbet či Ortakent nedaleko Bodrumu. Samostatnou kapitolu tvoří úchvatná metropole Istanbul, jedno z nejdůležitějších světových měst, obchodní, kulturní a historická křižovatka.

Objevte nejvýhodnější pobyty v Turecku

Vyberte si z naší pestré palety ubytování a zájezdů do Turecka. Pokud netrváte na konkrétním hotelu a termínu, jistě pro vás budou cenově zajímavé zájezdy last minute Turecko, kde seženete dovolenou v Turecku levně.

Ještě před odletem do Turecka si pročtěte důležité informace o tamním počasí, dopravě a plážích. A potom si už dny vaší dovolené v Turecku vychutnejte na 100 %.

Dovolená v Turecku už čeká!

Tipy na nejlepší dovolenou v Turecku

All inclusive | First minute | Last minute | Poznávací zájezdy

Inspirace před zájezdem do Turecka na blogu

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Turecko