×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Služby
  2. Pamukkale (Bavlněný hrad)

Pamukkale (Bavlněný hrad)

Náš názor

Tento výlet vás zavede na největší vápencové terasy na světě a do antického města Hierapolis.

Detailní informace

Popis

Pamukkale je jednou z největších turistických atrakcí Turecka. Fascinující terasy, kaskády a jezírka vytvořila minerální voda, která stékala po skále a zanechávala usazeniny – travertin. Zhruba 250 let př. n. l. zde bylo založeno lázeňské město Hierapolis, z kterého sice zbyly jen ruiny, ty jsou však kulturním skvostem. Tvoří je krásný amfiteátr římského typu, zachovalá dlážděná cesta a impozantní byzantská brána. Pamukkale je spolu s městem Hierapolis zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Cena zahrnuje: transfer, českého/slovenského průvodce, vstupy, snídani, oběd a večeři.

Poznámka

Důležité informace

  • Orientační cena od 1 850 Kč.
  • Věnujte prosím pozornost skutečnosti, že může dojít ke změně v programu výletu nebo z důvodu nenaplnění minimální kapacity k jeho zrušení.
  • Zákazník si v případě neuskutečnění výletu může u delegáta vybrat výlet jiný s doplacením rozdílu ceny. Vrácení peněz za neuskutečněný výlet nebo za účast na výletě s nižší cenou nárokuje zákazník po příletu.
  • Ceny jsou pouze orientační.
  • O kompletní nabídce výletů a cenách vás bude informovat delegát na místě v destinaci.
  • Výlety se v destinaci platí v místní měně a jsou provázeny česky/slovensky, příp. anglicky nebo německy mluvícím průvodcem.

Podobné služby

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím